Język angielski jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych języków na świecie. Oferujemy usługę tłumaczeń przysięgłych z języka angielskiego oraz na język angielski. Można u nas przetłumaczyć m.in dokumenty potrzebne do rejestracji samochodu sprowadzonego z Anglii czy też Wielkiej Brytanii np „V5C” , dowodu własności z USA „Certificate of Title” . Wszelkiej maści faktury zakupu „Invoice” czy też umowy kupna sprzedaży pojazdu „purchase contract„.

Tłumaczymy również akt małżeństwa, akt urodzenia, akt zgonu, akt rozwodu, i inne dokumenty urzędowe.

Wymieniliśmy oczywiście tylko te najpopularniejsze dokumenty które wymagają tłumaczenia przysięgłego z / na język angielski. Oferujemy również usługę tłumaczenia zwykłego czyli nie przysięgłego. Tłumaczenie nieprzysięgłe z języka angielskiego nie jest opatrzone pieczątką tłumacza przysięgłego i z reguły nie jest uznawane przez Urzędy czy też Sądy ale często mogą się przydać do innych celów a dzięki większej liczbie znaków przeliczeniowych są znacznie tańsze.

Zapraszamy do naszego oddziału w Gdyni przy ul. Hutnicza 17 bądź do kontaktu telefonicznego pod numerem 503 901 001 jak i wysłania do nas wiadomości email.